Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Miejski Program Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2022-2024"

W Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa trwają prace nad Miejskim Programem Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2022-2024”.

W dniach od 17 maja 2021 roku do 1 sierpnia 2021 roku przeprowadzono dwa etapy konsultacji społecznych, polegające na rozpoznaniu opinii i perspektyw: mieszkańców Miasta Krakowa, organizacji, grup, środowisk i instytucji społeczeństwa obywatelskiego oraz instytucji, organizacji i podmiotów związanych z ochroną zdrowia w zakresie działań prowadzonych przez Miasto w obszarze ochrony zdrowia, w tym zdrowia psychicznego.

 

 

W ramach I i II etapu konsultacji zbierano uwagi ogólne oraz propozycje realizowanych zadań w ramach Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2022-2024”, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dla mieszkańców Miasta Krakowa i formularza konsultacyjnego dla instytucji, organizacji pozarządowych lub innych zainteresowanych podmiotów.

W ramach III, ostatniego etapu konsultacji, będą prowadzone konsultacje projektu Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia „Zdrowy Kraków 2022-2024” .

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Jadwiga Kozień
Podmiot publikujący: Rozwój Krakowa
Data publikacji: 2021-12-09
Data aktualizacji: 2021-12-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź