Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ambasadorzy SRK2030

Żeby się rozwijać, trzeba wiedzieć, w którym kierunku chce się podążać. Wyznaczenie dróg rozwoju Krakowa to łączenie miasta z rozproszonych fragmentów – młodych fachowców i seniorów, biznesu, ekspatów, nauki, kultury... Szukanie wspólnego mianownika między pozornie odległymi światami musi odbywać się na forum miasta – bo przecież łączy nas Kraków. Zapraszamy do spędzenia czasu z Ambasadorami SRK 2030.

 

Ambasadorzy SRK zbiorczo

 

Kraków jest doświadczeniem

Zofia Gołubiew - polska historyk sztuki, muzealnik, w latach 2000–2015 dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie. W latach 2000–2012 była członkiem Rady do Spraw Muzeów działającej przy ministrze kultury i dziedzictwa narodowego. W 2001 została członkiem Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. 

Plakat Golubiew

Kraków jest kobietą

Ewa Wachowicz - polska producentka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, autorka programów kulinarnych, przedsiębiorczyni. Miss Polonia 1992, sekretarz prasowy rządu w latach 1993–1995. 

Plakat E.Wachowicz Ambasador SRK2030

Kraków jest ekspertem

Andrew Hallam - członek-założyciel, a obecnie Sekretarz Generalny ASPIRE, Stowarzyszenia sektora technologii i usług biznesowych w Krakowie. Mieszka i pracuje w Polsce od ponad 20 lat, a wcześniej był Dyrektorem Regionalnym Brytyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Plakat  A.Hallam Ambasador SRK2030

Kraków jest kulturą

Bartosz Szydłowski - dyrektor artystyczny Łaźni Nowej, reżyser, sprawca wielu cyklicznych projektów oraz imprez dla Nowej Huty i Miasta Krakowa. Stworzył autorską formułę Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który pod jego przewodnictwem ewoluował do najważniejszego teatralnego wydarzenia w Polsce.

Plakat B.Szydłowski Ambasador SRK2030

Kraków jest ekspatą

Julien Hallier - członek Rady Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej CCI France Pologne i założyciel firmy Destination Poland. 

Plakat Jullien Ambasador SRK2030

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Jadwiga Kozień
Podmiot publikujący: Strategiczny rozwój Krakowa
Data publikacji: 2021-10-07
Data aktualizacji: 2021-10-27
Powrót